Contact

Improdent BV

Beselarestraat 273A
8980 Zonnebeke
België


+32 57 46 95 14
info@improdent.be

Nog geen contact,
maar wel een connectie?

Al je opmerkingen, vragen en feedback zijn welkom, we hopen je snel in onze inbox te zien.

Ons team

Piet Cardoen

Zaakvoerder

piet@improdent.be
+ 32 57 46 95 14

Daan Decaluwé

Account manager

daan@improdent.be
+32 479 68 16 96

Philippe Van Waes

Account manager

philippe@improdent.be
+32 493 39 74 14

Simon Peeters

CAD/CAM specialist

simon@improdent.be
+32 486 28 45 79

Catherine Jongen

Account manager

catherine@improdent.be
+32 496 50 93 32

Valeska Seynhaeve

Administratie en boekhouding

valeska@improdent.be
+32 57 46 95 14

Wim De Buf

Productbeheer webshop

wim@improdent.be
+32 57 46 95 14

Yves Lefever

Inkoop, logistiek & orderafhandeling

yves@improdent.be
+32 57 46 95 14

Eva Gobien

e-Marketing

eva@improdent.be
+32 496 63 14 14